איטום מרתפים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

איטום מרתפים הוא אחד האתגרים המשמעותיים בענף הבנייה, חשוב לבצע איטום יסודי ואיכותי בשלב הבנייה, ובהתאם לצורך ניתן לתקן ליקויים ובעיות איטום על ידי הצוות המנוסה של חברת מ. אביאל איטום ובידוד בע"מ.

כחברה ותיקה ומובילה אנו מספקים פתרונות מקצועיים לכל הלקוחות ומתמחים גם בעבודות כמו איטום מרתפים וחדרים או חללים תת קרקעיים (מחסנים, פיר מעלית, חניון תת קרקעי וכו').

איטום מרתפים על ידי הצוות המקצועי והמנוסה של חברתנו מבטיח לכם פתרון מקצועי ואיכותי לטווח הארוך. אנו מציעים עבודות לאיטום המרתף בשלב בנייתו או לאחר איתור כשל במערכת האיטום הקיימת.

איטום מרתף – אתגר מורכב ומשמעותי

חשוב לציין כי איטום מרתפים דורש ידע עשיר, ניסיון רב והכרות מעמיקה עם חומרי ושיטות איטום. איטום המרתף מהווה אתגר משמעותי בגלל מורכבות העבודה, את האיטום מבצעים כבר בשלב הבנייה, בדרך כלל באמצעות מערכת איטום המבוססת על שתי שכבות של יריעות ביטומניות מתחת לרצפת המרתף. באדמה תופחת האיטום מתחיל ביציקת שכבת בטון בעובי 5 ס"מ על ארגזים של פוליסטירן מוקצף ויישום יריעות נייר זפת על שכבת הבטון. לאחר ייבוש מתקינים את היריעות הביטומניות.

איטום מרתפים כולל גם איטום מקצועי ואיכותי לקירות המרתף, יש להחליק את הבטון, לבצע אשפרה נכונה, ליישם שכבה נדיבה של פרמייר ורק אז מלחימים על הקירות, מלמטה למעלה, את היריעות הביטומניות מסוג SBS ללא אגרנט בהתאם לדרישות התקן הישראלי 1430/3. חשוב ליישם שתי שכבות של יריעות ביטומניות ולמרוח מסטיק ביטומני גמיש בנקודות החיבור עם הבטון.

חברת מ. אביאל איטום ובידוד בע"מ מוסמכת מטעם מכון התקנים הישראלי כאוטם מורשה, מטה החברה נמצא בירושלים. אנו מספקים שירותי איטום בירושלים, מודיעין, בית שמש, איזור המרכז ושאר חלק הארץ. ביטוח המבנה טרם ביצוע עבודות איטום, כולל אחריות לאחר עבודה ל-10 שנים!

הצעה לאיטום עוד היום!

מלא\י את הפרטים וקבלו ייעוץ חינם מיועץ איטום מומחה

דילוג לתוכן