איטום בסנפלינג

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

עבודות איטום בגובה על ידי חברת מ. אביאל איטום ובידוד בע"מ מבוצעות על ידי צוות אנשי סנפלינג המתמחה בעבודת בנייה ואיטום. ברשותנו תעודת אוטם מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי ואישורים על עבודות בגובה. הצוות שלנו מתמחה בעבודת איטום בגובה באמצעות ציוד סנפלינג בטיחותי או באמצעות במות הרמה, מנופים וסולמות גבוהים.

איטום סנפלינג מחייב ידע מקצועי וניסיון בפתרונות איטום מתקדמים ואיכותיים, ציוד מקצועי לעבודות בסנפלינג ואישורים. האיטום בסנפלינג מתאים בעיקר לאיטום מעטפת מבנים וקירות חיצוניים של בניינים גבוהים, לרבות בנייני מגורים, בנייני משרדים, מבנים תעשייתיים, מבני מסחר, מוסדות ציבור וכו'.

עבודות איטום בגובה חייבות להתבצע רק על ידי חברה מקצועית ובעלת כל האישורים הנדרשים, יש לבצע את האיטום על פי כללי הבטיחות בעבודה, החברה חייבת לדאוג לביטוח המכסה את אנשי הסנפלינג ולביטוח צד ג' המכסה את הלקוח.

כחברת איטום מובילה אנחנו מבצעים עבודות לאיטום בניינים בסנפלינג לאחר סיום עבודות השלד עבור חברות בנייה ולקוחות פרטיים, כמו כן אנחנו מתמחים בתיקון ליקויי איטום במעטפת החיצונית של הבניין. תיקון בעיות איטום בסנפלינג מחייב בחירת חומרים נכונה, יש לתקן סדקים וחריצים בקירות ולמרוח שכבה נדיבה של חומר איטום כמו משחה אקרילית וחומרים אחרים, יש אפשרות ליישם חומרי איטום בגוון של חזית המבנה.

חשוב לדעת כי איטום בסנפלינג חוסך זמן ועלויות מאחר ואין צורך להקים פיגומים, וכך לא מפריעים לשגרת החיים של הדיירים.

חברת מ. אביאל איטום ובידוד בע"מ מוסמכת מטעם מכון התקנים הישראלי כאוטם מורשה, מטה החברה נמצא בירושלים. אנו מספקים שירותי איטום בירושלים, מודיעין, בית שמש, איזור המרכז ושאר חלק הארץ. ביטוח המבנה טרם ביצוע עבודות איטום, כולל אחריות לאחר עבודה ל-10 שנים!

הצעה לאיטום עוד היום!

מלא\י את הפרטים וקבלו ייעוץ חינם מיועץ איטום מומחה

דילוג לתוכן